Infolinia 52 382-44-00

pn-pt 8:00-16:00

Wyspecjalizowany dostawca IT Nieprzerwanie od 2004r.

Monitoring Żnin

Interesuje Cię zabezpieczenie swojego dobytku najnowszymi rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa? a może chcesz uzupełnić bądź zmodyfikować istniejący system?

Zaproponujemy, zaprojektujemy oraz zamontujemy i uruchomimy profesjonalny system bezpieczeństwa skrojony na miarę Twoich potrzeb. Najnowsza technologia jest teraz dostępna dla Ciebie aby wspomóc Cię w zapewnieniu bezpieczeństwa na Twoim obiekcie. Jeżeli jesteś ze Żnina lub okolic skontaktuj się z nami już dziś.

Jako dystrybutor rozwiązań z branży security z ponad 15-letnim doświadczeniem potrafimy dobrać rozwiązanie indywidualnie dla Ciebie. Działamy w oparciu o sieć wykfalifikowanych instalatorów gotowych do pomocy w zakresie doboru i montażu rozwiązań. Możliwa jest wizyta konsultacyjna.

Portfolio Producentów, których mamy w swojej ofercie jest ogromne, są to czołowe marki w branży takie jak Hikvision czy Dahua

Przykładem doskonałego rozwiązania z systemu dozoru wizyjnego jest Dahua z kamerami IP serii 2000 wspomaganymi sztuczną inteligencją:
 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznie, mailem lub poprzez naszą stronę na Facebook'u.Napisz do nas

Wyślij wiadomość