Infolinia 52 382-44-00

pn-pt 8:00-16:00

Wyspecjalizowany dostawca IT Nieprzerwanie od 2004r.

Monitoring Toruń

Jesteś zainteresowany zabezpieczeniem swojego dobytku systemem dozoru wizyjnego? masz firmę i chcesz założyć alarm? a może chcesz dowiedzieć się więcej na temat systemów wideodomofonowych?

Napisz lub zadzwoń do nas już dziś - jako dystrybutor rozwiązań z branży security z ponad 15-letnim doświadczeniem potrafimy dobrać rozwiązanie indywidualnie dla Ciebie. Jeżeli jesteś z Torunia i okolic - nie zwlekaj - skontaktuj się z nami już dziś aby uzyskać więcej informacji. Najnowsza technologia jest teraz dostępna dla Ciebie aby wspomóc Cię w zapewnieniu bezpieczeństwa na Twoim obiekcie. Zbuduj z klocków, które oferujemy własną strukturę bezpieczeństwa z naszą pomocą już dziś. 
 
W ofercie posiadamy systemy dozoru wizyjnego wspierane sztuczną inteligencją, która pomaga filtrować do 99% fałszywych alarmów. System zarządzany jest z poziomu aplikacji mobilnej bez żadnych wymogów związanych z łączem Internetowym Twojego dostawcy. Uzyskuj precyzyjne informacje oraz powiadomienia w trybie live, Zarządzaj systemem zdalnie, pobieraj nagrania oraz zdjęcia jednym kliknięciem. Filmy omawiające działanie takiego systemu poniżej:

 
Jeżeli masz już skompletowany system dozoru wizyjnego, możesz dobudować do niego kolejne klocki, które razem stworzą całość - system wideodomofonowy IP dzięki któremu odbierzesz połączenia zdalnie, porozmawiasz z wykorzystaniem aplikacji, a także otworzysz furtkę lub bramę. Film prezentujący działanie przykładowego systemu wideodomofnowego poniżej:
 
 
Kolejny klocek o który rozbudować możesz swój zestaw to bezprzewodowy lub hybrydowy (bezprzewodowo-przewodowy) system alarmowy - w pełni kompatybilny z systemem dozoru wizyjnego i/lub systemem wideodomofonowym. Otrzymuj informacje o alarmie w trybie live w aplikacji na swoim smartfonie, dzięki integracji z systemem dozoru wizyjnego możesz weryfikować alarmy dzięki funkcji uzyskiwania bezpośredniego podglądu z kamery obserwującej scenę w której wywołany został alarm. Film prezentujący działanie przykładowego systemu poniżej:
 
 
Wspomniane wyżej pojedyncze moduły nie wymagają siebie do wzajemnej pracy. Przykładowy system bezpieczeństwa może składać się jedynie z dozoru wizyjnego lub wideodomofonu.  Łącząc ze sobą wszystkie moduły możesz liczyć na dodatkowy rabat oraz pomoc przy konfiguracji w cenie. Działamy w oparciu o sieć wykfalifikowanych instalatorów gotowych do pomocy w zakresie doboru i montażu rozwiązań. Możliwa jest wizyta konsultacyjna. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznie, mailem lub poprzez naszą stronę na Facebook'u.
 


Napisz do nas

Wyślij wiadomość