Infolinia 52 382-44-00

pn-pt 8:00-16:00

Wyspecjalizowany dostawca IT Nieprzerwanie od 2004r.

Monitoring Świecie

Obecnie systemy bezpieczeństwa to napakowane najnowszą technologią środowiska zarządzane z jednego miejsca. Nowoczesne rozwiązania to gwarancja bezpieczeństwa, którego szukasz.

Najnowsze technologie, przynajmniej 3 letnia gwarancja na sprzęt oraz wsparcie techniczne na każdym kroku - to wszystko dla Ciebie. Jeżeli jesteś ze Świecia lub okolic skontaktuj się z nami już dziś. 

Najnowsza technologia jest teraz dostępna dla Ciebie aby wspomóc Cię w zapewnieniu bezpieczeństwa na Twoim obiekcie. 

Nasza siedziba znajduje się w Koronowie w powiecie Bydgoskim, jeżeli jesteś z Koronowa lub okolic i jesteś zainteresowany naszą ofertą napisz lub zadzwoń do nas już dziś - jako dystrybutor rozwiązań z branży security z ponad 15-letnim doświadczeniem potrafimy dobrać rozwiązanie indywidualnie dla Ciebie.

Portfolio Producentów, których mamy w swojej ofercie jest ogromne, są to czołowe marki w branży takie jak Hikvision czy Dahua

Przykładem doskonałego rozwiązania z zakresu systemu dozoru wizyjnego jest Dahua z kamerami IP wyposażonymi w silnik analizy obrazu wspomagany sztuczną inteligencją oraz podwójnym oświetlaczem sceny:

 
Działamy w oparciu o sieć wykfalifikowanych instalatorów gotowych do pomocy w zakresie doboru i montażu rozwiązań. Możliwa jest wizyta konsultacyjna. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznie, mailem lub poprzez naszą stronę na Facebook'u. Możesz nas też odwiedzić:
 Napisz do nas

Wyślij wiadomość