Infolinia 52 382-44-00

pn-pt 8:00-16:00

Wyspecjalizowany dostawca IT Nieprzerwanie od 2004r.

Monitoring stacji paliw

Oferujemy Państwu kompleksowe zaprojektowanie oraz wdrożenie nowoczesnego systemu monitoringu stacji benzynowej opartego na kamerach IP na bazie sieci LAN.

Podstawowym zabezpieczeniem przed kradzieżami na większości stacji benzynowych jest system monitoringu wizyjnego CCTV. Oferujemy Państwu kompleksowe zaprojektowanie oraz wdrożenie nowoczesnego systemu monitoringu stacji benzynowej opartego na kamerach IP na bazie sieci LAN, którą możemy zaimplementować od podstaw lub zintegrować już z istniejącą siecią LAN na Państwa stacji. Jednym z najważniejszym problemem na stacjach benzynowych jest odczyt tablic rejestracyjnych samochodów tankujących paliwo. W razie kradzieży organy ścigania (policja) potrzebują kilka podstawowych informacji m.in. numer rejestracyjny, kolor i marka samochodu oraz dokładny wizerunek twarz kierowcy. 
 
stacjapaliw

Jednak sam monitoring dystrybutorów paliwa to nie wszystko. Proponujemy Państwu instalację kamer IP nie tylko przy wjeździe lub wyjeździe ze stacji oraz w miejscach samego tankowania, lecz również w sklepie, magazynie, pomieszczeniach biurowych oraz innych ważnych punktów na Państwa stacji benzynowej. Dzięki rozbudowanym funkcjom kamer IP takim jak np. detekcja ruchu, czujnik PIR, filtr IR dla pracy w trybie nocnym pozwala właścicielom stacji benzynowych czuć się bezpiecznie 24 godziny na dobę. Ważnym atutem monitoringu stacji paliw jest także możliwość wpięcia kamer IP do Państwa systemu alarmowego. Podgląd obrazu z kamer IP jest możliwy z każdego miejsca na Ziemi za pomocą przeglądarki internetowej. Dostęp do niego może być zabezpieczony tylko dla wybranych osób np. właścicieli obiektu lub pracowników ochrony, bądź ogólnodostępny    W przypadku pytań technicznych i handlowych jesteśmy do Państwa dyspozycji [kontakt z firmą]: tel.: 052 382-44-00 
 
W przypadku pytań technicznych i handlowych
jesteśmy do Państwa dyspozycji [kontakt z firmą]:
tel.: 52 382-44-00
Napisz do nas

Wyślij wiadomość