Infolinia 52 382-44-00

pn-pt 8:00-16:00

Wyspecjalizowany dostawca IT Nieprzerwanie od 2004r.

Monitoring pakowania paczek

Reklamacje związane z pakowaniem w systemach magazynowych czy te dotyczące jakości produktu, a tym samym procesu produkcyjnego mogą znacznie wpłynąć na efektywność pracy. Oferujemy Państwu system wideoweryfikacji połączony z system dozoru wizyjnego w celu obsługi takowych zgłoszeń.

 


Weryfikacja w systemach POS

Wideoweryfikacja w systemach POS - integracja z CCTV to nasza odpowiedź na problem związany z obsługą zgłoszeń reklamacyjnych dotyczących procesu pakowania czy produkcji. Nasze rozwiązanie to zestaw urządzeń, które nieinwazyjnie względem istniejących systemów IT instalujemy w strukturze organizacji pomiędzy czytnikiem kodów, a systemem sprzedażowym czy obsługi magazynu.

Serwer POS, który sieciowo łączy się z czytnikiem nawet czytnikiem USB - za pomocą dedykowanej przystawki potrafi komunikować się z systemem CCTV i nakładać w formie OSD oraz jako metadane odczytane dane na materiał z wybranej kamery obsługującej stanowisko pakowania/produkcji. Takie rozwiązanie pozwala na przeszukiwanie materiału przez zaczytane w danym momencie informacje zawarte w kodzie kreskowym/QR:
 
  • numery seryjne,
  • ID systemowe organizacji,
  • numery listów przewozowych,
  • numery dokumentów magazynowych,
  • oraz wszystkie dane zawarte w kodach kreskowych i/lub QR.

Nasz system podlega licencjonowaniu względem ilości stanowisk. Jeden serwer POS potrafi obsłużyć do 12 stanowisk - czytników. 

System wideoweryfikacji działa z systemem dozoru wizyjnego CCTV Hikvision. Do poprawnego działania wymagany jest rejestrator z obsługą POS - seria I lub M. Integracja na poziomie TCP z serwerem POS odbywa się po stronie rejestratora.

Film omawiający działanie systemu w praktyce poniżej:
 

W przypadku pytań odnośnie systemu wideoweryfikacji POS prosimy o kontakt telefoniczny/mailowy z naszym działem technicznym - tel. 52 511-88-55,  info@inter-comp.pl

Wideoweryfikacja w systemach POS


Napisz do nas

Wyślij wiadomość