Infolinia 52 382-44-00

pn-pt 8:00-16:00

Wyspecjalizowany dostawca IT Nieprzerwanie od 2004r.

Monitoring Koronowo

Chcesz dobrać system dozoru wizyjnego? a może chcesz uzupełnić bądź zmodyfikować istniejący system?

Nasza siedziba znajduje się w Koronowie w powiecie Bydgoskim, jeżeli jesteś z Koronowa lub okolic i jesteś zainteresowany naszą ofertą napisz lub zadzwoń do nas już dziś - jako dystrybutor rozwiązań z branży security z ponad 20-letnim doświadczeniem potrafimy dobrać rozwiązanie indywidualnie dla Ciebie.

Zaproponujemy, zaprojektujemy oraz zamontujemy i uruchomimy profesjonalny system bezpieczeństwa skrojony na miarę Twoich potrzeb. 
Najnowsza technologia jest teraz dostępna dla Ciebie aby wspomóc Cię w zapewnieniu bezpieczeństwa na Twoim obiekcie.

Portfolio Producentów, których mamy w swojej ofercie jest ogromne, są to czołowe marki w branży takie jak Hikvision czy Dahua

Przykładem doskonałego rozwiązania z zakresu bezprzewodowego systemu alarmowego jest Hikvision z hybrydową centralą alarmową z serii AX Pro:


Najnowsze technologie, przynajmniej 3 letnia gwarancja na sprzęt oraz wsparcie techniczne na każdym kroku - to wszystko dla Ciebie. Działamy w oparciu o sieć wykfalifikowanych instalatorów gotowych do pomocy w zakresie doboru i montażu rozwiązań. Możliwa jest wizyta konsultacyjna. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznie, mailem lub poprzez naszą stronę na Facebook'u. Możesz nas też odwiedzić:

 


Napisz do nas

Wyślij wiadomość