Infolinia 52 382-44-00

pn-pt 8:00-16:00

Wyspecjalizowany dostawca IT Nieprzerwanie od 2004r.

Monitoring Grudziądz

Nowoczesne rozwiązania security to gwarancja bezpieczeństwa, którego szukasz. Skontaktuj się z nami już dziś aby dobrać rozwiązanie dla siebie.

Zaproponujemy, zaprojektujemy oraz zamontujemy i uruchomimy profesjonalny system bezpieczeństwa skrojony na miarę Twoich potrzeb. Najnowsza technologia jest teraz dostępna dla Ciebie aby wspomóc Cię w zapewnieniu bezpieczeństwa na Twoim obiekcie.

Napisz lub zadzwoń do nas już dziś - jako dystrybutor rozwiązań z branży security z ponad 15-letnim doświadczeniem potrafimy dobrać rozwiązanie indywidualnie dla Ciebie. Nasza siedziba znajduje się około godzinę od centrum Grudziądza. Działamy w oparciu o sieć wykfalifikowanych instalatorów gotowych do pomocy w zakresie doboru i montażu rozwiązań. Możliwa jest wizyta konsultacyjna.

W ofercie posiadamy systemy dozoru wizyjnego wspierane sztuczną inteligencją, która pomaga filtrować do 99% fałszywych alarmów. System zarządzany jest z poziomu aplikacji mobilnej bez żadnych wymogów związanych z łączem Internetowym Twojego dostawcy. Uzyskuj precyzyjne informacje oraz powiadomienia w trybie live, Zarządzaj systemem zdalnie, pobieraj nagrania oraz zdjęcia jednym kliknięciem. Film omawiający działanie takiego systemu poniżej:Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznie, mailem lub poprzez naszą stronę na Facebook'u. Możesz nas też odwiedzić:
 Napisz do nas

Wyślij wiadomość