Infolinia 52 382-44-00

pn-pt 8:00-16:00

Wyspecjalizowany dostawca IT Nieprzerwanie od 2004r.

Monitoring firmy

Monitoring firmy zwiększa bezpieczeństwo obiektu, minimalizując wszelkie akty wandalizmu oraz włamań i kradzieży.

 Monitoring firmy
 
System monitoringu firmy cieszy się coraz większą popularnością na naszym rynku. Wychodząc naprzeciw Państwu oferujemy kompleksowe zaprojektowanie oraz wdrożenie monitoringu firmy zaczynając od małych przedsiębiorstw, kończąc na dużych korporacjach.

Jesteśmy w stanie skonfigurować dowolny system monitoringu firmy spełniający wszystkie wymagania naszego klienta. Monitoring firmy zwiększa bezpieczeństwo obiektu, minimalizując wszelkie akty wandalizmu oraz włamań i kradzieży.

Dzięki rozbudowanym funkcjom kamer IP takim jak np. detekcja ruchu, czujnik PIR, filtr IR dla pracy w trybie nocnym pozwala właścicielom przedsiębiorstw czuć się bezpiecznie 24 godziny na dobę. Kamera IP to inteligentne urządzenie, które po wykryciu wybranego zdarzenia potrafi powiadomić nas o tym, wysyłając maila oraz załączając zrzuty obrazu z chwilę przed i po zdarzeniu. Ważnym atutem monitoringu firmy  jest możliwość wpięcia kamer IP do Państwa systemu alarmowego. Podgląd obrazu z kamer IP jest możliwy z każdego miejsca na Ziemi za pomocą przeglądarki internetowej. Dostęp do niego może być zabezpieczony tylko dla wybranych osób np. właścicieli obiektu lub pracowników ochrony, bądź ogólnodostępny. Monitoring firmy do świetne rozwiązanie dla każdego rodzaju firm!

W przypadku pytań technicznych i handlowych
jesteśmy do Państwa dyspozycji [kontakt z firmą]:
tel.: 052 382-44-00


Napisz do nas

Wyślij wiadomość