Infolinia 52 382-44-00

pn-pt 8:00-16:00

Wyspecjalizowany dostawca IT Nieprzerwanie od 2004r.

Monitoring domu lub mieszkania z wykorzystaniem kamer IP

Wykorzystując kamery IP, możemy bez problemu wyjechać na długi weekend, pojechać na wymarzone wakacje, wybrać się z rodziną na dłuższą wyprawę. Każda kamera IP rejestruje obraz miejsca, w którym żyjemy, a my będąc daleko, możemy podglądać poprzez komputer lub telefon komórkowy z dostępem do Internetu.

Bezpieczeństwo nas i naszych bliskich, stanowi wartość nadrzędną. W dobie włamań, kradzieży i dewastacji, monitoring IP stanowi idealne rozwiązanie dla naszych domów i mieszkań. Dzięki odpowiednio wybranemu systemowi monitoringu, możemy mieć 24-godzinną kontrolę tego, co dzieje się w miejscu naszego zamieszkania.

Monitoring mieszkania, monitoring domu

Wykorzystując 
kamery IP, możemy bez problemu wyjechać na długi weekend, pojechać na wymarzone wakacje, wybrać się z rodziną na dłuższą wyprawę. Każda kamera IP rejestruje obraz miejsca, w którym żyjemy, a my będąc daleko, możemy podglądać poprzez komputer lub telefon komórkowy z dostępem do Internetu to, co się dzieje. Monitoring domu to jedno z rozwiązań, dzięki któremu możemy czuć się w pełni bezpiecznie! Wykorzystanie kamer IP stanowi alarm dla włamywacza, który zanim coś zrobi, dwa razy się nad tym zastanowi.

Jeśli więc my zastosujemy monitoring IP w naszym domu, mieszkaniu, czy na terenie posesji, wtedy mamy większą pewność, iż nasz dom to nasza twierdza - nikt nie ma do niego wstępu. Dzięki najnowszym rozwiązaniom, które dziś oferujemy, każdy z Państwa dobierze dla siebie sprzęt, który będzie mógł spełnić wszelkie Wasze oczekiwania i wymagania.

W przypadku pytań technicznych i handlowych
jesteśmy do Państwa dyspozycji [kontakt z firmą]:
tel.: 52 382-44-00Napisz do nas

Wyślij wiadomość