Vivotek FD8362 to kopułowa 2-megapikselowa zewnętrzna kamera IP w wandalo oraz wodoodpornej obudowie idealnie przystosowanej do nadzoru zewnętrznego. Zainstalowany w kamerze 2-megapikselowy przetwornik CMOS o rozdzielczości 1920x1080 Full HD radzi sobie we wszystkich warunkach oświetleniowych oraz generuje wysokiej jakości obraz.
FD8362 wspiera technologię kompresji H.264, która redukuje rozmiary plików oraz zmniejsza obciążenie pasma. Kamera oferuje również kompresję plików w formatach MPEG-4 oraz MJPEG. Użytkownik ma możliwość uzyskania wielu strumieni jednocześnie, które mogą być skonfigurowane wg indywidualnych potrzeb, w różnych rozdzielczościach, z różną ilością klatek oraz dostosowaną do swoich wymagań jakością obrazu. Funkcja dzień/noc oraz usuwalny filtr IR sprawiają, że kamera zapewnia użytkownikowi dostarczenie wyraźnych obrazów z różnego rodzaju terenu nie tylko w dzień, ale również w nocy. Kamera wyposażona jest również w WDR za pomocą którego, świetnie radzi sobie z trudnymi warunkami oświetleniowymi.
Vivotek wprowadził w tym modelu System Smart Focus w celu łatwiejszej konfiguracji kamery. Instalator ma możliwość zdalnego sterowania ogniskową obiektywu oraz precyzyjnego ustawienia ostrości, co zapewnia bezproblemową instalację i konfigurację kamery. Obudowa o klasie szczelności IP66 chroni kamerę przed kurzem i wodą oraz za sprawą struktury wandaloodpornej świetnie nadaje się do środowiska o wysokim ryzyku dewastacji. Ponadto kamera wspiera zasilanie 802.3af PoE, dzięki któremu instalacja systemu monitoringu sprowadza się do położenia jednego kabla sieciowego. Model ten posiada również funkcję ePTZ, która umożliwia użytkownikowi szybkie przybliżenie obrazu strefy docelowej, bez konieczności fizycznego poruszania kamerą.
Kamera FD8362 posiada funkcję wykrywania sabotażu, która powiadomi nas o zablokowaniu obiektywu lub jego zamalowaniu. Wbudowany slot na karty MicroSD/SDHC do przechowywania obrazu lokalnie w kamerze będzie przydatny w sytuacjach, kiedy wystąpi problem z siecią i nie będzie możliwe nagrywanie obrazu na zewnętrznych urządzeniach. W cenie kamery znajduje się również darmowe 32-kanałowe oprogramowanie do rejestracji obrazu.
Specyfikacja kamery:
2-megapikselowy CMOS
3 ~ 9 mm Vari-Focal, Auto-Iris
do 30 fps przy rozdzielczości 1080p Full HD
Usuwalny filtr IR-cut dla funkcji Dzień i Noc
Kompresja w czasie rzeczywistym H.264, MPEG-4 oraz MJEPG (Triple Codec)
Wszystkie znaki towarowe użyte w serwisach www należących do Inter-Comp.Pl należą do odpowiednich właścicieli. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie jest zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).
Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci przeglądarki. Zawsze jednak możesz zmienić ustawienia cookies w przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności